Gözler makyaj öğretici 3

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 1.0.10
  • Dil İngilizce
  • Firma staislavck
Mükemmel bir makyaj yapabilmeyi ister miydiniz? O halde Gözler makyaj öğretici 3 uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çok severek kullanacağınız ve mükemmel makyaj modelleri öğrenebileceğiniz muhte

Mükemmel bir makyaj yapabilmeyi ister miydiniz? O halde Gözler makyaj öğretici 3 uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çok severek kullanacağınız ve mükemmel makyaj modelleri öğrenebileceğiniz muhteşem bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Mükemmel bir işiniz var. İş yerinize sürekli bakımlı gitmek zorundasınız. Ancak her sabah nasıl bir makyaj yapacağınızı bilemiyor, farklı makyaj tekniklerini yapmayı bilmediğiniz için de kuaförünüz sizin sayenizde gittikçe zengin oluyor ise bu işe bir son vermenin vakti gelmiş de geçiyor bile. Gözler makyaj öğretici 3 uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek uygulamanın menüsünde bulunan birbirinden güzel makyaj modellerini inceleyerek kendinize uygulayabilir ve kuaförünüz yerine siz zengin olabilirsiniz.

Uygulamanın menüsünde yer alan tüm makyaj modelleri adım adım her aşaması fotoğraflandırılmış olup, tamamen sizin kolaylıkla anlayabileceğiniz modeller seçilmiştir. Bu modellerin yapım aşamasını inceleyerek öğrenebilir ve kendinize de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Üstelik bu kullanışlı uygulamaya tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Gözler makyaj öğretici 3 indir